do kasy suma: 0,00 zł
O nas

Phonedecor działa na rynku od roku 2008.  Naszą domeną jest elektronika użytkowa, w tym wszelkiego rodzaju akcesoria do urządzeń mobilnych sprzedawane pod własną marką. W naszej ofercie znaleźć można akcesoria do telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów, a także do nawigacji satelitarnych, laptopów i wszelkich pozostałych przenośnych urządzeń elektronicznych dostępnych na rynku. Nasze towary produkujemy bezpośrednio w fabrykach za granicą. Przez ponad dekadę istnienia na rynku rozwinęliśmy prężną sieć dystrybucji obejmującą około 2000 punktów sprzedaży detalicznej. Posiadamy także własne sklepy internetowe. Naszą ideą jest integracja kanałów komunikacji i sprzedaży w formule omni-channel, poprzez eliminowanie potencjalnych konfliktów i uzyskiwanie efektu synergii. Posiadamy własny dział R&D nakierowany na poszukiwanie nowoczesnych produktów i testowanie ich pod względem użyteczności, funkcjonalności i jakości.  Cały czas wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty realizując strategię innowacji i wyprzedzania trendów rynkowych.

Naszą marką handlową od roku 2018 jest Phonetecor. Drobna zamiana jednej litery w nazwie marki pokazuje nacisk na rozwiązania technologiczne. Nasze produkty charakteryzują się jednak nadal atrakcyjnym wzornictwem, jakością wykonania, łatwością w codziennym użytkowaniu oraz kompatybilnością do znakomitej większości modeli telefonów komórkowych oraz pozostałych  przenośnych urządzeń elektronicznych. Zwracamy także uwagę na kwestię ekologii. Jako pierwsi wyeliminowaliśmy opakowania wielosurowcowe by łatwiejszy był ich recykling, ale jednocześnie zadbaliśmy o to, by produkty w trakcie transportu  nie ulegały uszkodzeniu. Nasze opakowania z charakterystycznym żółtym kolorem są dobrze rozpoznawalne przez naszych klientów i kojarzone z wysoka jakością. Reklamacje nie przekraczają 1 promila.

Specjalizujemy się w uniwersalnych ładowarkach samochodowych i sieciowych, akcesoriach dedykowanych do konkretnych marek sprzętu, rozgałęźnikach, uchwytach, słuchawkach, głośnikach, transmiterach oraz wielu innych urządzeniach elektroniki użytkowej. Posiadamy wiedzę, umiejętności oraz zaangażowany zespół pracowników wyspecjalizowanych do współpracy z każdym klientem. Nasze kompetencje zostały potwierdzone przez kooperację z największymi strukturami sprzedaży. Współpracujemy między innymi z:  PKN Orlen, Pocztą Polską, Netto, E.Leclerc  oraz licznymi detalicznymi punktami handlowymi. Docieramy w każdy zakątek Polski, a towar dostarczamy zarówno własnymi środkami transportu, jak i poprzez centra logistyczne.

Działalność sklepu internetowego phonetecor.pl kierujemy głównie do odbiorców hurtowych. Sprzedaż detaliczna traktowana jest jako uzupełnienie sprzedaży hurtowej. Nasza marka własna Phonetecor to połączenie funkcjonalności, niezawodności i nowoczesności.

Serdecznie zapraszamy do zakupów, a odbiorców hurtowych do kontaktu i współpracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl