do kasy suma: 0,00 zł
Współpraca z Orlen

Phonedecor Sp. z o.o. to firma produkcyjno-importowa, oparta w 100% na polskim kapitale. W ramach dostosowania do potrzeb rynkowych w 2018 roku została stworzona marka Phonetecor, która do dzisiaj sygnuje kluczowe dla firmy produkty. Po latach wzrostu nazwa Phonetecor i charakterystyczny żółty kolor są rozpoznawalne przez setki tysięcy kierowców w Polsce. W tym momencie zaopatrujemy w nasze towary tysiące stacji paliw i punktów dystrybucji w całym kraju.


Orlen

 

W ramach sprzedaży na stacjach paliw dostępna jest specjalnie wyselekcjonowana oferta najpotrzebniejszych akcesoriów mobilnych w atrakcyjnych cenach, produktów premium, a także szerokie zaplecze własnych ekspozytorów Phonetecor dostosowanych do warunków poszczególnych punktów handlowych.

Bardzo cenimy sobie nasze bliskie relacje z kierownikami i pracownikami obsługiwanych stacji. Wierzymy, że partnerskie relacje i preferencyjne traktowanie sprawia, że wszyscy zyskujemy na współpracy długoterminowej.

Klient naszego klienta, jest też naszym klientem. Wszystkie działania promocyjne, kontrolujące jakość i usługi posprzedażowe mają na celu sprawienie, że ostateczny użytkownik naszych produktów będzie mógł z nich korzystać przez lata.

Orlen – Phonedecor to kilkanaście lat sprawnej współpracy przejawiającej się w logistyce i zatowarowaniu poprzez bezpośrednie dostawy kilkuset tysięcy produktów rocznie.

Wszystkie nasze produkty oferowane w sieci stacji ORLENspecjalnie przygotowane pod potrzeby jej klientów. Lata współpracy wytworzył symbiotyczną relację i dzisiaj akcesoria komórkowe utożsamiane z marką ORLEN to towary dostarczane przez naszą firmę. Produkty Phonetecor w sieci najczęściej pojawiają się pod określeniem ładowarki „orlenowskiej”.

Od początku naszej współpracy każdy rok oznaczał stały, znaczny wzrost sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl