do kasy suma: 0,00 zł
FILTRUJ:
Kategorie

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wyświetlacze HUD – bezpieczniejsza jazda

Wyświetlacz HUD, czyli Head Up Display w języku polskim jest czasami też nazywany jako wyświetlacz przezierny albo po prostu wyświetlacz samochodowy. Pod wszystkimi tymi nazwami kryje się urządzenie, które ma jeden cel: uczynić jazdę samochodem bezpieczniejszą. Wyświetlacz Head Up Display wykorzystuje technologię hologramu, aby na przedniej szybie samochodu wyświetlić wszystkie informacje, które znajdziemy też na desce rozdzielczej. Dzięki takiemu rozwiązaniu kierowca nie musi odrywać wzroku od jezdni, aby sprawdzić prędkość, bo będzie miał ją podaną nieustannie w zasięgu wzroku.

Chcecie dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tych gadżetów? Wejdźcie na naszego bloga, na którym opisujemy, co to jest HUD i jak działa.

Wyświetlacze przezierne w ofercie naszego sklepu

Ze względu na sposób działania można wydzielić dwa główne rodzaje wyświetlacz samochodowych. Oba są dostępne w naszym asortymencie. Pierwszą grupę stanowią HUDy na OBDII. Łączy się je z samochodem za pomocą specjalnej wtyczki OBD2, która służy za zasilanie i podpięcie do systemów samochodu, które przekażą wszystkie informacje, które będzie pokazywał wyświetlacz samochodowy. W tym gronie znajdują się na przykład takie urządzenia, jak HUD A8HUD M10 albo HUD M8. Natomiast druga grupa to wyświetlacze HUD z GPS, które prezentowane na szybie informacje uzyskują dzięki połączeniu z satelitą. Takim urządzeniem jest na przykład wyświetlacz samochodowy HUD T800. Istnieją też takie egzemplarze, które posiadają oba te tryby działania - na OBD2 oraz GPS, w których można wybrać ten, który bardziej nam odpowiada. Taki jest właśnie wyświetlacz przezierny HUD M7. Nasza oferta jest kompleksowa i zróżnicowana - każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl