do kasy suma: 0,00 zł
O nas

Phonetecor Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 2008 roku. Naszą domeną jest elektronika użytkowa, w tym wszelkiego rodzaju akcesoria do urządzeń mobilnych sprzedawane pod własną marką. W naszej ofercie znaleźć można akcesoria do telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów, a także do nawigacji satelitarnych, laptopów i wszelkich pozostałych przenośnych urządzeń elektronicznych dostępnych na rynku. Nasze towary produkowane są specjalnie na zlecenie, w fabrykach za granicą. Przez ponad dekadę istnienia na rynku rozwinęliśmy prężną sieć dystrybucji obejmującą około 2000 punktów sprzedaży detalicznej. Posiadamy także własne sklepy internetowe. Naszą ideą jest integracja kanałów komunikacji i sprzedaży w formule omni-channel, poprzez eliminowanie potencjalnych konfliktów i uzyskiwanie efektu synergii. Posiadamy własny dział R&D nakierowany na poszukiwanie nowoczesnych produktów i testowanie ich pod względem użyteczności, funkcjonalności i jakości. Cały czas wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty, realizując strategię innowacji i wyprzedzania trendów rynkowych.

Phonetecor

Naszą marką handlową od roku 2018 jest Phonetecor. Drobna zamiana jednej litery w nazwie marki pokazuje nacisk na rozwiązania technologiczne. Nasze produkty charakteryzują się jednak nadal atrakcyjnym wzornictwem, jakością wykonania, łatwością w codziennym użytkowaniu oraz kompatybilnością do znakomitej większości modeli telefonów komórkowych, oraz pozostałych przenośnych urządzeń elektronicznych. Zwracamy także uwagę na kwestię ekologii. Jako pierwsi wyeliminowaliśmy opakowania wielosurowcowe, w celu ułatwienia ich recyklingu, bez kompromisu w postaci niskiej jakości opakowań, niszczących się podczas transportu. Marka Phonetecor charakteryzuje się mocnym, żółtym kolorem, który powszechnie kojarzy się z wysoką jakością i jest dzisiaj dobrze rozpoznawalny przez naszych klientów. W ostatnim roku działalności reklamacje produktów nie przekroczyły 1 promila.

 

wysoka jakość

 

Specjalizujemy się w uniwersalnych ładowarkach samochodowych i sieciowych, akcesoriach dedykowanych do konkretnych marek sprzętu, rozgałęźnikach, uchwytach, słuchawkach, głośnikach, transmiterach oraz wielu innych urządzeniach elektroniki użytkowej. Posiadamy wiedzę, umiejętności oraz zaangażowany zespół pracowników wyspecjalizowanych do współpracy z każdym klientem. Nasze kompetencje zostały potwierdzone przez kooperację z największymi strukturami sprzedaży. Współpracujemy między innymi z: Pocztą Polską, Netto, E.Leclerc  oraz licznymi detalicznymi punktami handlowymi. Docieramy w każdy zakątek Polski, a towar dostarczamy zarówno własnymi środkami transportu, jak i poprzez centra logistyczne.

Działalność sklepu internetowego phonetecor.pl kierujemy głównie do odbiorców indywidualnych. Sprzedaż detaliczna traktowana jest jako uzupełnienie sprzedaży hurtowej. Nasza marka własna Phonetecor to połączenie funkcjonalności, niezawodności i nowoczesności.

Serdecznie zapraszamy do zakupów, a odbiorców hurtowych do kontaktu i współpracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl